Pazartesi, Temmuz 09, 2007

Yeşil Bursa

© 2005-2007; metnin ve fotografin her hakki saklidir. Izin alinmadan Lezize ve yan bloglari disinda hiç bir yerde hiç bir bahaneyle kullanilamaz.Yeşil Bursa'yı her gidişimde bir parça daha az yeşil görüyorum sanki. Belki bu güzel şehri bir güne sığdırma telaşından, belki de insanların paranın yeşiline doğanın yeşilinden daha fazla sevgileri olduğu için ? Yeşiller daha azalmış kırmızılar daha çoğalmış...(Kiremitlerden bahsediyorum) Fotoğraf çekimleri birlikte olduğunuz kişileri çok eğlendirmiyor. Bu gerçek, ama beni de eğlendirmedi bu sefer. Devamı Sahra'da

2 yorum:

  1. Bursanin özellikle heykel ve cekirge mevkiileri cok güzeldir. Ayrica babamin dogdugu yer yenisehir ve karacabeyde de tarihi örnekler boldur. Yesil bursadaki yesillikler git gide azalmaktadir bu tam bir gercek.

    YanıtlaSil
  2. Yazdığım gibi Bursa 6 saatte bitirilemiyecek kadar güzel bir şehir. Ama çok sevdiğimiz için o kadara razı olduk. Bütün olarak gezmiştik çok önce yanlız fotoğraf makinem dijital değildi.Evet korkarım bir gün gelecek neden yeşil dendiğini kimse anlayamayacak.

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...