Perşembe, Ağustos 23, 2007

YE #25 KAHVALTI - 8

© 2005-2007; metnin ve fotografin her hakki saklidir. Izin alinmadan Lezize ve yan bloglari disinda hiç bir yerde hiç bir bahaneyle kullanilamaz.


Posta Kutusundaki bütün tarifleri ekledik eğer gelmemiş veya gözümüzden kaçanlar varsa lütfen tekrar mail atın (ye25.kahvalti@gmail.com), katılımınız ve yaptığınız bir birinden güzel kahvaltılıklar için de çok teşekkür ederiz.

Pastarda'dan Burçin de güzel bir Pancake tarifi vermiş bize.
Dubai'den Nükhet tam altı güzel kahvaltılık hazırlamış; Sebzeli Yumurta, Sucuklu Yumurta, Çocuklar için Omlet, Ekmek, Cevizli Lokum ve Simit.


Sevgül Zeytin Tanesi'nde Kolay Su Böreği yapmış.
İngiltere'den Dilek, Berceste'de güzel bir tarif hazırlamış ama adını yazmamış, şimdi düşünüyorum adını ne koysam? En iyisi siz bakın bu güzel Yumurtalı tarife.


Müge Yemek Bahane'de Patatesli Yumurta yapmış. Ama siz buraya tıkladığınızda çok şirin bir kahvaltı sofrası görüceksiniz. Müge kahvaltı takımını nereden aldığını bana mail atar mısın? Çok şirinler :).
Müge'Nin şirin sofrasından sonra Kocaeli'ne gidiyoruz. Emel Yemek Günlüğüm'de Ispanaklı Gözleme yapmış (bayılırım).

Cin Fikirli Banu Kahvaltı etkinliğine Domates Reçeli, Otlu Omlet, Peynirli Ekmek, Labneli İncir, Baharatlı Tereyağı Topları, Ekmek Suflesi yapmış.Ve Son olarak Ankara'dan Pınar Üzümlü Kurabiye ve Peynirli Çavdar Ekmeği hazırlamış.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...