Pazartesi, Mart 16, 2009

AYIP!

© 2005-2008; metnin ve fotografin her hakki saklidir. Izin alinmadan Lezize ve yan bloglari disinda hiç bir yerde hiç bir bahaneyle kullanilamaz.

"SEVGİLİ ARKADASİM SİTENDEKİ YEMEKTARİFLERİNİ ALİP RESİMLERDEKİ İSİMLERİ SİLİP KENDİ SİTESİNDE KENDİNE AİTMİS GİBİ UTANMADAN SERGİLEYEN BU EMEK HİRSİZİNİ TESADUFEN GORDUM
BENİM SİTEMDE'Kİ TAİFLERİMİ ALİP AYNEN YUKARDA BELİRTİGİM GİBİ SİTESİNDE YAYİNLAMİS UYARDİGİMDA TARİFLERİMİ KALDİRDİ GOOGLEDEN ARASTİRDİGİM VE TARİFLERİ OLAN ARKADASLARİ TEK TEK GEZEREK UYARİYORUM.
LİNKİNİ VERİYORUM.

http://yemek.wordpress.com/category/pastalar/page/2/

TİKLADİGİNİZDA TARİFİNİZİ GORECEKSİNİZ SİZDEN BİR RİCAM BU SAHSİN SİTESİNDE YEMEK TARİFLERİNİ ARASTİRİP TARİFİNİ TANİDİGİNİZ ARKADASLARİMİZA' UYARİ GONDERİRSENİZ SEVİNİRİM."

Sevgili Özgül bu şekide bir yorum bırakarak bizi haberdar etmiş çirkin bir hırsızlıktan hemen siteye girmek istedim. Bu günlük korumalıymış girişleri. Ne yapalım biz de her tarifin başına bir koruma mı kiralıyalım? Eğer emeği küçük görüp tarif kullanıyorsanız en azından bir kere yapıp kendiniz fotoğraflayın. Yok bizleri küçük görüyorsanız hiç bir şey yapamasam ben kendi adıma söylüyorum İrem ne der onu bilmem her tarifin altına (/yemek.wordpress.com)da görürseniz tarif bizden çalıntıdır yazarım. Güzel bir alternatif mi sizce? Ha bizim için reklamın iyisi kötüsü olmaz derseniz bilmem?

Sahra,

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...