Perşembe, Mayıs 03, 2012

Versatile Blogger Award

Öncelikle Lezize'yi bu ödül için seçen Lezzetli Sanatlar'a teşekkürlerimi gönderiyorum. Versatile Blogger Award'dan hiç haberim yoktu.

15 adet blog seçmek zor olacak hemen ödüllerimi veriyorum:

Saadet ve Fransalı Gelin, Mihriban ve Evimizdeki Lezzetler, Hobiriks, Duru Tarifler, Fatma ve Benim Dünyam, Zeynebags, Hale ve Soframız, Hilal ve Sağlıklı Mutfak, Hülya ve Hülyalı Lezzetler, Zinnur ve Bizim Pastane, Aslı ve Zeytin Ağacı, Hatice ve Semaver, Pınar ve Kulübesi, Oya ve Oyosh'un Damak Tadı, Fatma ve Mutfak Penceresi

Hmm ve kendim hakkında 7 şey:
  1. Espresso bazlı kahveleri çok severim.
  2. Makarnanın her şekline ve türlü türlü soslarına bayılırım.
  3. Sadece yiyecekle ilgili şeylerden bahsetmeyeyim. "Ben hiç televizyon seyretmem, sadece belgesel!" esprisindeki kişiye yakınım diyebilirim. Bütün Türk Dizi ve programlarına karşı büyük bir önyargım vardır.
  4. Bazı yabancı dizileri severim ama daha çok çizgi film ve belgesel seyrederim. Bunları da vaktim oldukça bilgisayardan seyrediyorum.
  5. Cips, kuruyemiş tarzı aburcuburları kırk yılda bir yerim. Bu aralar Star Krak adında bir mısır çerezi buldum tatsız, az tuzlu ve yağsız olduğundan tam bana göreymiş. Ceviz hiç yiyemem. Şerbetli tatlı olarak bir tek künefe yerim. Onun dışında tatlı benim için pasta ve kek demektir.
  6. Kahvaltı yapmasını beceremem bu yüzden farklı tost ve sandviç tarzı tarifleri çok araştırırım. Olmadı peynir-ekmek yaparım veya kahvaltı yapmam.
  7. Bütün sebzeleri çok severim. Et pek sevmem.
Seçtiğim blog sahipleri belki daha önce aynı şekilde mimlenmiştir veya mime katılmak istemiyorlardır. Tabii ki istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Normal kurallar: ödülü veren kişiye teşekkür etmek, 15 adet blog seçmek, seçtiğiniz bu bloglara gidip haber vermek ve kendiniz hakkında 7 konuda bilgi vermek imiş.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...